Wyniki wyszukiwania dla:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła 16.06.2024.

  1. Gościmy dzisiaj w naszej Parafii ks. Emmanuela Izere z Nigerii, któremu dziękuję za posługę Bożego Słowa oraz s. Iwonę Nazaretankę i p. Nikodema Bałę z Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Po Mszy św. będzie można nabyć pamiątki z drewna oliwnego (m.in. różańce, krzyże, kropielnice, figurki św. Józefa, bransoletki, ikony) wykonane przez chrześcijan z Ziemi Św. i wesprzeć dzieło ofiarą do puszki.
  2. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17.00, w tygodniu o godzinie 17.30. We środy, o godz. 19.15 nabożeństwa czerwcowe będą pryz kapliczce na ul. Skrajnej 9.
  3. Dzisiaj o godz. 13.00 nasz rodak, ks. Kazimierz Szczerba, salezjanin, odprawi mszę św. z okazji Diamentowego Jubileuszu przyjęcia Święceń Kapłańskich.
  4. W niedzielę, 23 czerwca, w Kielcach odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Ojcostwo, Rodzina, Odpowiedzialność”. Marsz rozpocznie się Mszą św. w Bazylice Katedralnej o godz. 16.00. Następnie uczestnicy wyruszą z Placu Najświętszej Maryi Panny do naszej parafii, gdzie na zakończenie odbędzie się festyn rodzinny.
  5. W związku z organizacją Festynu Rodzinnego w przyszłą niedzielę ograniczony będzie dostęp do naszego parkingu podczas popołudniowych i wieczornych nabożeństw. Przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość.
  6. We czwartek po wieczornej mszy św. zapraszamy na Godzinę Świętą – nabożeństwo ku czci Męki Pańskiej.
  7. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Szymańską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci.

Podziel się tym wpisem: