Wyniki wyszukiwania dla:

Pielgrzymka do Medziugorie

Pielgrzymka do Medjugorje 13.05 – 21.05.2024r.

Słowa Świętego Jana Pawła II o Medjugorje:

 „Medjugorje jest spełnieniem i kontynuacją Fatimy”.

Słowa skierowane do Mirjany: „Gdybym nie był Papieżem już byłbym w Medjugorje”.

Luty 1990r. „Medjugorje jest wspaniałym centrum duchowym”.

Słowa do byłego proboszcza parafii O. Jozo Zovko czerwiec 1992r.: „Daję Ci Moje błogosławieństwo. Bądź odważny, jestem z Tobą. Powiedz Medjugorje, że Ja jestem z Tobą”. „Strzeż Medjugorje”.

              TRASA:  POLSKA –CZECHY- SŁOWACJA– WĘGRY – CHORWACJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA

PROGRAM:

  1. 13.05 poniedziałek  Msza św. o 6:00 następnie przejazd przez cały dzień do Chorwacji – obiadokolacja i nocleg w okolicy Lundbreg.

 

  1. 14.05 wtorek             Rano śniadanie i przejazd do Maria Bystrica (Narodowe Sanktuarium Chorwatów) zwiedzanie następnie przyjazd do Medjugorje Msza św. , zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg .

 

  1. 15.05 środa rano śniadanie, wyjście na Górę Objawień Podbrdo, następnie program Medjugorski, obiadokolacja, nocleg. (różaniec nocny przy niebieskim krzyżu)

 

  1. 16.05 czwartek rano śniadanie, następnie przejazd do miejscowości Mostar (zwiedzanie),                                               przejazd do miejscowości Blagaj (największe źródła kresowe)  wieczorem Msza                                             Święta, Adoracja, obiadokolacja; nocleg.

 

  1. 17.05 piątek rano śniadanie potem wyjście na górę Krizevac (droga krzyżowa) , przejazd na wodospady Koćusze, obiadokolacja, następnie Msza Święta , adoracja, nocleg.

 

  1. 18.05 sobota Wyjazd na Rivierę Makarską, Msza św. w grocie Lourdes spacer promenadą po Rivierze Makarskiej, powrót na obiadokolacje i różaniec przy Niebieskim Krzyżu.

 

  1. 19.05 niedziela rano śniadanie, zakup dewocjonaliów i pamiątek, a następnie wyjazd do miasta Omiś (zwiedzanie kanionów-pływanie łodziami)  następnie przejazd w okolice Lundbreg obiakolacja i nocleg.

 

  1. 20.05 poniedziałek Rano śniadanie a następnie przejazd przez cały dzień do Polski przyjazd w godzinach wieczornych i nocleg z ukochaną rodzinką.

UWAGI:

Należy zabrać paszport lub dowód osobisty,  różaniec. W Medjugorje kupujemy za euro i złotówki

(nie wszędzie).Każdy posiada ubezpieczenie KL i NNW; nocleg w hotelu. Śniadania i obiadokolacje.

Wpłaty prosimy dokonywać do 17 marca 2024. Autokar luksusowy z klimatyzacją, video, barek, WC. Organizator zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie.

Koszt: 550 euro /osoba (bez dodatkowych kosztów)


Podziel się tym wpisem: